Rezerwacja egzaminu przez telefon

Drugą metodą rezerwacji egzaminu CSCS jest droga telefoniczna. Test możemy zamówić dzwoniąc pod numer telefonu 0344 994 4488.

Podczas rozmowy z konsultantem zostaniemy poproszeni o podanie danych osobowych i teleadresowych, National Insurance Number (jeśli posiadamy), a także będziemy musieli sprecyzować preferowaną metodę kontaktu spośród tj. e-mail, sms i list zwykły. Przed rozmową warto zapisać sobie typ testu, który mamy zamiar zarezerwować.

Przez telefon bez kłopotu będziemy mogli zamówić test z polskim lektorem. Warto zaznaczyć, że chęć zdawania egzaminu z takową pomocą należy zaznaczyć podczas składania zamówienia, a nie po przybyciu na egzamin.

Pracownik CITB zapyta nas o ośrodek egzaminacyjny, w którym chcemy ubiegać się o kartę CSCS. Jeżeli nie mamy pojęcia, gdzie znajduje się najbliższy ośrodek konsultant sprawdzi to za nas i wybierze najbliższy względem naszego miejsca zamieszkania. Będziemy mieli również możliwość wyboru dnia i godziny, o której rozpocznie się egzamin spośród kilku możliwych opcji.

Po dokonaniu wyboru kolejną kwestią będzie uiszczenie opłaty za egzamin CSCS w wysokości 17,50£. Opłaty należy dokonać za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej, w czym pomoże nam konsultant.

Test CSCS bez kłopotu można odwołać lub przełożyć, jednak należy zrobić to na co najmniej 72 godziny przed planowaną godziną rozpoczęcia egzaminu. Również w tej sprawie należy dzwonić na podany powyżej numer telefonu – 0344 994 4488.

Przeczytaj też:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *