Książka

Książki do nauki na egzamin na kartę CSCS należy szukać posługując się tytułem „Health, safety and environment test for operatives and specialists”. Została wydana przez CITB-ConstructionSkills.

Książka zawiera niezbędną wiedzę, którą musimy posiąść przed rezerwacją egzaminu umożliwiającego otrzymanie karty CSCS. Znajdują się w niej wszystkie pytania i odpowiedzi do testów wprowadzonych w kwietniu 2012 roku.

Po konsultacjach z przedsiębiorcami przyszli pracownicy branży budowlanej w Wielkiej Brytanii mają do czynienia z odświeżoną bazą pytań oraz nowymi elementami wprowadzonymi do konstrukcji testu. Nowy egzamin zawiera obecnie m.in. behawioralne studia przypadku, pytania dotyczące zagrożeń dróg oddechowych, a także sekcję z pytaniami traktujących o ochronie środowiska.

Behawioralne studia przypadku oparte są na podstawie przygotowanego filmu „Setting out”. Film przedstawia, co pracodawcy zobowiązani są zrobić dla pracownika, a także, w jaki sposób w miejscu pracy powinien zachowywać się pracownik.

Dokonując zakupu otrzymasz zapis filmu, który pomoże Ci przygotować się do odpowiedzi na pytania będące behawioralnymi studiami przypadku oraz pytania i odpowiedzi podzielone na pięć sekcji.

Cena w oficjalnym sklepie CITB: £10.95 (ISBN 978-1-85751-343-1).

Książka

Przeczytaj też:

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *